Strona w pełni poświęconej branży budowlanej

Witaj na stronie, na której znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące nowości z rynku budowlanego i maszyn budowlanych. Szybki postęp technologiczny sprawił, że w każdej branży pojawiają się coraz to nowsze i ciekawsze wynalazki i udogodnienia. Wszyscy producenci prześcigają się z kolejnymi modelami urządzeń, przez co nie raz trudno jest za nimi nadążyć i śledzić wszystko na bieżąco.
Na tej stronie znajdziesz zestawienie najnowszych,  najważniejszych i najczęściej polecanych maszyn budowlanych. Dzięki temu porównanie parametrów poszczególnych modeli nie będzie wiązało się z długim wertowaniem stron internetowych.
Niezależnie od tego, czy tematyka jest Ci potrzebna do pracy, czy jest to Twoje hobby, postaram się, aby w zamieszczanych postach znalazły się wszystkie najważniejsze informacje z branży.
Kursy operatorów koparek

Zawód operatora koparki znów stał się bardzo popularny. W Internecie regularnie pojawiają się oferty pracy dla operatorów koparek. Firmy poszukują operatorów koparek do robót ziemnych oraz koparko – ładowarek. Kandydat na to stanowisko musi mieć ukończone odpowiednie kursy. Szkolenia dla osób chcących pracować w zawodzie operatora koparki odbywają się na terenie całego kraju. Część z tych szkoleń jest bezpłatna - odbywają się one w ramach Funduszu Unii Europejskiej. Większość jednak jest płatna. Opłata za kurs zależna jest rodzaju kursu, stopnia zaawansowania, firmy organizującej kurs oraz od województwa w jakim wybrany kurs się odbywa. Zazwyczaj cena za kurs oscyluje między 1500 -2500 złotych.
Kursy na operatora koparki podzielone są na część praktyczną oraz teoretyczną. Podczas zajęć uczestnicy uczą się obsługi koparki, zapoznają się z dokumentacją techniczną, poznają budowę koparek oraz zdobywają niezbędne informacje na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów z dużą wiedzą oraz doświadczeniem w branży budowlanej. Każdy kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu. W szkoleniu mogą brać udział wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia. Przy zapisywaniu się na kurs należy koniecznie pokazać zaświadczenie od lekarza potwierdzający dobry stan zdrowia. Zazwyczaj kursy na operatora koparki trwają około dwóch dni.
01/27/2015 09:55:38
michalski_miroslaw
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one